Жаңалықтар

Бос орынға жеке конкурс кезінде  6 сыныпқа 1 оқушы, 7 сыныпқа 3 оқушы , 8 сыныпқа 1 оқушы қабылданды.  Конкурс кезінде математикадан тапсырмалар берілді. 

1.Сүлейменов Исабек Нұрланұлы  7 «б» сынып

2. Саламатова Мерей Саламатқызы  6 «а» сынып

3. Лепесов Санжар Женисбекович 8 «б» сынып

4. Жумыров Бекзат Ерболатұлы 7 «б» сынып

5.Базарбай Әбілмансұр Данабекұлы 7 «а»  сынып біліміне сәйкес келді.

Мектеп-интернат бағдарламасын алып кетуіне толық  мүмкіншілігі бар.

Хабарландыру

2019-2020 оқу жылы бойынша АОМФММИ – на 6 – сыныпқа 1 оқушы, 7 сыныпқа 3 оқушы, 8 сыныпқа 1 оқушы бос орындарға конкурс жариялайды. Қабылдау емтихандары математика пәні бойынша 2 турмен жазбаша және ауызша түрде өткізіледі. Үміткерлерге қойылатын талаптар: соңғы жылдағы үздік үлгерімі, аудандық, қалалық, облыстық, республикалық байқауларға қатысымы мен жетістіктері. Қабылданатын құжаттар: үлгерім табельдері (мектеп мөрімен куәландырылған), жетістіктер құжаты (грамота, диплом, т.б.), №026, №063 дәрігерлік картасы.

Құжаттарды қабылдау уақыты: 13 қараша 21 қараша аралығында сағат 9:00 - ден 18:00 - ге дейін.

Конкурстың жүру уақыты: 23 қараша күні сағат 9:00 де. Екі тур бір күнде жүргізіледі.

Толығырақ...

Хабарландыру

30-мамыр

Сағат 11:00

Қабылданған оқушылардың ата-аналар жиналысы

Оқушының ата-анасы болуы міндетті(тума-туыс, аға-апалары жиналысқа қабылданбайды)

Мектеп әкімшілігі

Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика – математикалық

мектеп – интернатына

2019 – 2020 оқу жылының 6 – сыныбына қабылданған

оқушылар тізімі

 

Оқушының аты-жөні

1.    

Бегеманов Ислам Талғатұлы

2.    

Жантілеу Еркежан Бағланқызы

3.    

Шарғазин Исмайл Досымұлы

4.    

Жәмиев Бекарыс Асаналыұлы

5.    

Әбдір Еркеназ Жұмабайқызы

6.    

Амангелді Жақсылық Нұржанұлы

7.    

Мұқанова Гүлдәурен Қуанышқызы

8.    

Қойшыбай Әбдірахман Айбекұлы

9.    

Қаналы Нұралы Нұрқанұлы

10.                

Мадиұлы Қуаныш

11.                

Байматов Әлішер Жанатұлы

12.                

Қитжанов Мағжан Еркінұлы

13.                

Аманғазы Жансерік Серікұлы

14.                

Амантаев  Әділхан Мейрамханұлы

15.                

Жетпісбай Мәди Жетпісбайұлы

16.                

Әбділла  Ершат Бекнұрұлы

17.                

Қуаныш Айым Нұрболқызы

18.                

Меңдібай Шаһназ Ермекқызы

19.                

Рахатова Әсемай Айдосқызы

20.                

Бердығұл Әділет Ықласұлы

21.                

Алпысбай Абылай Алпамысұлы

22.                

Төремұратов  Саламат  Ғазизұлы

23.                

Құламанова Ақниет

24.                

Тегісбаева  Айзат Айболқызы

25.                

Мұхтар Ерасыл Нұрланұлы

26.                

Мұхтарбай Сабыржан Асетұлы

27.                

Көбейсінов Жандәулет Рауанұлы

28.                

Жақсылық  Даниял Едігеұлы

29.                

Кумарова Назерке Болатовна

30.                

Қасымов  Ерасыл Қуанышұлы

31.                

Кайранбаев Касым Алибиевич

32.                

Серікова Ақниет Ғалымжанқызы

33.                

Сундетов  Данияр Нуртасулы

34.                

Аманғосова Медина Дарханқызы

35.                

Байгутдиева   Индира  Жолдаскалиевна

36.                

Қуанышғали Жалғас Аманкелдіұлы

37.                

Ержан Қасымхан Бақбергенұлы

38.                

Тулебаев Жансен Булатович

39.                

Асхатов    Ислам Асетович

40.                

Бакенова Дильназ Алтынбековна

41.                

Орынбасар Әбілмансұр  Нұрабекұлы

42.                

Қазтұрған Ләззат Алтынбекқызы

43.                

Қармыс Санджар  Ыбырайұлы

44.                

Жоламанова Зайнаб Сулейменқызы

45.                

Ерболат Айдана Ерболатқызы

46.                

Мырзағали Мадияр Маратұлы

47.                

Умаргазина  Мадина Кайратовна

48.                

Сейтманбетова Инжу Жангентқызы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Резервтегі оқушылар тізімі

 

Оқушының аты-жөні

 

1

Аманғазы Балнұр Елеусізқызы

2

Торебекова Алия Ерболқызы

3

Аманғали Аслан Еркінұлы

4

Қуанышқызы Ақерке

5

Аққуан Ислам Бекзатұлы

6

Қонысбаев Нұрдаулет Нұрболұлы

7

Мусина Бакытгуль

8

Есенғалиев Адильжан Русланович

9

Зеріпбаев Нұрәділ Айбекұлы

10

Қорғанбек Мадияр Әлібекұлы