2019 – 2020 оқу жылының 6 – сыныбына қабылданған оқушылар тізімі

Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика – математикалық

мектеп – интернатына

2019 – 2020 оқу жылының 6 – сыныбына қабылданған

оқушылар тізімі

 

Оқушының аты-жөні

1.    

Бегеманов Ислам Талғатұлы

2.    

Жантілеу Еркежан Бағланқызы

3.    

Шарғазин Исмайл Досымұлы

4.    

Жәмиев Бекарыс Асаналыұлы

5.    

Әбдір Еркеназ Жұмабайқызы

6.    

Амангелді Жақсылық Нұржанұлы

7.    

Мұқанова Гүлдәурен Қуанышқызы

8.    

Қойшыбай Әбдірахман Айбекұлы

9.    

Қаналы Нұралы Нұрқанұлы

10.                

Мадиұлы Қуаныш

11.                

Байматов Әлішер Жанатұлы

12.                

Қитжанов Мағжан Еркінұлы

13.                

Аманғазы Жансерік Серікұлы

14.                

Амантаев  Әділхан Мейрамханұлы

15.                

Жетпісбай Мәди Жетпісбайұлы

16.                

Әбділла  Ершат Бекнұрұлы

17.                

Қуаныш Айым Нұрболқызы

18.                

Меңдібай Шаһназ Ермекқызы

19.                

Рахатова Әсемай Айдосқызы

20.                

Бердығұл Әділет Ықласұлы

21.                

Алпысбай Абылай Алпамысұлы

22.                

Төремұратов  Саламат  Ғазизұлы

23.                

Құламанова Ақниет

24.                

Тегісбаева  Айзат Айболқызы

25.                

Мұхтар Ерасыл Нұрланұлы

26.                

Мұхтарбай Сабыржан Асетұлы

27.                

Көбейсінов Жандәулет Рауанұлы

28.                

Жақсылық  Даниял Едігеұлы

29.                

Кумарова Назерке Болатовна

30.                

Қасымов  Ерасыл Қуанышұлы

31.                

Кайранбаев Касым Алибиевич

32.                

Серікова Ақниет Ғалымжанқызы

33.                

Сундетов  Данияр Нуртасулы

34.                

Аманғосова Медина Дарханқызы

35.                

Байгутдиева   Индира  Жолдаскалиевна

36.                

Қуанышғали Жалғас Аманкелдіұлы

37.                

Ержан Қасымхан Бақбергенұлы

38.                

Тулебаев Жансен Булатович

39.                

Асхатов    Ислам Асетович

40.                

Бакенова Дильназ Алтынбековна

41.                

Орынбасар Әбілмансұр  Нұрабекұлы

42.                

Қазтұрған Ләззат Алтынбекқызы

43.                

Қармыс Санджар  Ыбырайұлы

44.                

Жоламанова Зайнаб Сулейменқызы

45.                

Ерболат Айдана Ерболатқызы

46.                

Мырзағали Мадияр Маратұлы

47.                

Умаргазина  Мадина Кайратовна

48.                

Сейтманбетова Инжу Жангентқызы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Резервтегі оқушылар тізімі

 

Оқушының аты-жөні

 

1

Аманғазы Балнұр Елеусізқызы

2

Торебекова Алия Ерболқызы

3

Аманғали Аслан Еркінұлы

4

Қуанышқызы Ақерке

5

Аққуан Ислам Бекзатұлы

6

Қонысбаев Нұрдаулет Нұрболұлы

7

Мусина Бакытгуль

8

Есенғалиев Адильжан Русланович

9

Зеріпбаев Нұрәділ Айбекұлы

10

Қорғанбек Мадияр Әлібекұлы

 

 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru