Жаңалықтар

Хабарландыру

30-мамыр

Сағат 11:00

Қабылданған оқушылардың ата-аналар жиналысы

Оқушының ата-анасы болуы міндетті(тума-туыс, аға-апалары жиналысқа қабылданбайды)

Мектеп әкімшілігі

Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика – математикалық

мектеп – интернатына

2019 – 2020 оқу жылының 6 – сыныбына қабылданған

оқушылар тізімі

 

Оқушының аты-жөні

1.    

Бегеманов Ислам Талғатұлы

2.    

Жантілеу Еркежан Бағланқызы

3.    

Шарғазин Исмайл Досымұлы

4.    

Жәмиев Бекарыс Асаналыұлы

5.    

Әбдір Еркеназ Жұмабайқызы

6.    

Амангелді Жақсылық Нұржанұлы

7.    

Мұқанова Гүлдәурен Қуанышқызы

8.    

Қойшыбай Әбдірахман Айбекұлы

9.    

Қаналы Нұралы Нұрқанұлы

10.                

Мадиұлы Қуаныш

11.                

Байматов Әлішер Жанатұлы

12.                

Қитжанов Мағжан Еркінұлы

13.                

Аманғазы Жансерік Серікұлы

14.                

Амантаев  Әділхан Мейрамханұлы

15.                

Жетпісбай Мәди Жетпісбайұлы

16.                

Әбділла  Ершат Бекнұрұлы

17.                

Қуаныш Айым Нұрболқызы

18.                

Меңдібай Шаһназ Ермекқызы

19.                

Рахатова Әсемай Айдосқызы

20.                

Бердығұл Әділет Ықласұлы

21.                

Алпысбай Абылай Алпамысұлы

22.                

Төремұратов  Саламат  Ғазизұлы

23.                

Құламанова Ақниет

24.                

Тегісбаева  Айзат Айболқызы

25.                

Мұхтар Ерасыл Нұрланұлы

26.                

Мұхтарбай Сабыржан Асетұлы

27.                

Көбейсінов Жандәулет Рауанұлы

28.                

Жақсылық  Даниял Едігеұлы

29.                

Кумарова Назерке Болатовна

30.                

Қасымов  Ерасыл Қуанышұлы

31.                

Кайранбаев Касым Алибиевич

32.                

Серікова Ақниет Ғалымжанқызы

33.                

Сундетов  Данияр Нуртасулы

34.                

Аманғосова Медина Дарханқызы

35.                

Байгутдиева   Индира  Жолдаскалиевна

36.                

Қуанышғали Жалғас Аманкелдіұлы

37.                

Ержан Қасымхан Бақбергенұлы

38.                

Тулебаев Жансен Булатович

39.                

Асхатов    Ислам Асетович

40.                

Бакенова Дильназ Алтынбековна

41.                

Орынбасар Әбілмансұр  Нұрабекұлы

42.                

Қазтұрған Ләззат Алтынбекқызы

43.                

Қармыс Санджар  Ыбырайұлы

44.                

Жоламанова Зайнаб Сулейменқызы

45.                

Ерболат Айдана Ерболатқызы

46.                

Мырзағали Мадияр Маратұлы

47.                

Умаргазина  Мадина Кайратовна

48.                

Сейтманбетова Инжу Жангентқызы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Резервтегі оқушылар тізімі

 

Оқушының аты-жөні

 

1

Аманғазы Балнұр Елеусізқызы

2

Торебекова Алия Ерболқызы

3

Аманғали Аслан Еркінұлы

4

Қуанышқызы Ақерке

5

Аққуан Ислам Бекзатұлы

6

Қонысбаев Нұрдаулет Нұрболұлы

7

Мусина Бакытгуль

8

Есенғалиев Адильжан Русланович

9

Зеріпбаев Нұрәділ Айбекұлы

10

Қорғанбек Мадияр Әлібекұлы

 

 

 

Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика – математикалық

мектеп – интернатының

6 – сыныпқа  қабылдау емтиханының нәтижесі бойынша 

II турға өткен оқушылардың тізімі

 

Оқушының аты-жөні

1.      

Төремұратов  Саламат  Ғазизұлы

2.      

Рахатова Әсемай Айдосқызы

3.      

Аманғали Аслан Еркінұлы

4.      

Құламанова Ақниет

5.      

Қуанышқызы Ақерке

6.      

Әбділла  Ершат Бекнұрұлы

7.      

Аманғазы Балнұр  Елеусізқызы

8.      

Тулегенов Даниал Албюекович

9.      

Нұртай Ерасыл Нұрланұлы

10.                        

Меңдібай Шаһназ Ермекқызы

11.                        

Қанатқызы Әлинұр

12.                        

Жомартова Ардақ  Жомартқызы

13.                        

Байматов Әлішер Жанатұлы

14.                        

Мұхтар Ерасыл Нұрланұлы

15.                        

Амантаев  Әділхан Мейрамханұлы

16.                        

Аманғазы Жансерік Серікұлы

17.                        

Көбейсінов Жандәулет Рауанұлы

18.                        

Бердығұл Әділет Ықласұлы

19.                        

Жетпісбай Мәди Жетпісбайұлы

20.                        

Қитжанов Мағжан Еркінұлы

21.                        

Мадиұлы Қуаныш

22.                        

Қуаныш Айым Нұрболқызы

23.                        

Торебекова Алия Ерболқызы

24.                        

Қаналы Нұралы Нұрқанұлы

25.                        

Тегісбаева  Айзат Айболқызы

26.                        

Мұқанова Гүлдәурен Қуанышқызы

27.                        

Алпысбай Абылай Алпамысұлы

28.                        

Қойшыбай Әбдірахман Айбекұлы

29.                        

Амангелді Жақсылық Нұржанұлы

30.                        

Жантілеу Еркежан Бағланқызы

31.                        

Шарғазин Исмайл Досымұлы

32.                        

Мұхтарбай Сабыржан Асетұлы

33.                        

Әбдір Еркеназ Жұмабайқызы

34.                        

Жәмиев Бекарыс Асаналыұлы                

35.                        

Бегеманов Ислам Талғатұлы

36.                        

Ерикова Аяулым Нурболатовна

37.                        

Зеріпбаев Нұрәділ Айбекұлы

38.                        

Бегеев Адилет Рустемович

39.                        

Кайранбаев Касым Алибиевич

40.                        

Рашитұлы  Тілекқабыл

41.                        

Қорғанбек Мадияр Әлібекұлы

42.                        

Сейтенов Қайырбек Алтынбекұлы

43.                        

Қасымов  Ерасыл Қуанышұлы

44.                        

Кумарова Назерке Болатовна

45.                        

Жақсылық  Даниял Едігеұлы

46.                        

Аққуан Ислам Ризатұлы

47.                        

Асхатов    Ислам Асетович

48.                        

Бакенова Дильназ Алтынбековна

49.                        

Жаксылыкова Лия Жанатовна

50.                        

Қонысбаев Нұрдаулет Нұрболұлы

51.                        

Мырзағали Мадияр Маратұлы

52.                        

Умаргазина  Мадина Кайратовна

53.                        

Қазтұрған Ләззат Алтынбекқызы

54.                        

Қармыс Санджар  Ыбырайұлы

55.                        

Құрмет Адай Қайратұлы

56.                        

Оразбай Омар Серікұлы

57.                        

Қамбар Жансұлтан Жанболатұлы

58.                        

Даулбаев Арман Артурұлы

59.                        

Мусина Бакытгуль

60.                        

Орынбасар Әбілмансұр  Нұрабекұлы

61.                        

Есенгалиев Адильжан Русланович

62.                        

Аманғалиев Ерасыл Серікұлы

63.                        

Бекболатов  Санжар Нұрасханұлы

64.                        

Женисбек Амина Максатовна

65.                        

Қошанов  Қуандық Ертайұлы                                                                                                    

66.                        

Сайлау Нурислам Нурболулы

67.                        

Ержан Қасымхан Бақбергенұлы

68.                        

Имашева Мерей Жомартқызы

69.                        

Сейтманбетова Инжу Жангентқызы

70.                        

Жоламанова Зайнаб Сулейменқызы

71.                        

Қуанышғали Жалғас Аманкелдіұлы

72.                        

Ерболат Айдана Ерболатқызы

73.                        

Тулебаев Жансен Булатович

74.                        

Болат Ерасыл Ерікұлы

75.                        

Аманғосова Медина Дарханқызы

76.                        

Байгутдиева   Индира  Жолдаскалиевна

77.                        

Серікова Ақниет Ғалымжанқызы

78.                        

Сундетов  Данияр Нуртасулы